Ryzyko zajścia w ciążę po seksie bez zabezpieczenia

Zawsze miałam okres co 31 dni, jednak ostatnio po 25, więc 28 kwietnia. Dziś kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, skończył we mnie. Czy możliwe, by były to dni płodne? Czy możliwa jest ciąża? Proszę o szybką odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Owulacja (tj. dni płodne) może wystąpić w każdym dniu cyklu! KAŻDYM!
2. Ryzykowne zachowania seksualne mogą prowadzić do ciąży.
3. W związku z powyższym proponuję udać się na wizytę do ginekologa.