Czy zaszłam w ciążę podczas seksu bez zabezpieczenia?

Witam, miesiączkuję regularnie. Mój cykl trwa 31 dni. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 18 grudnia. Współżyłam z chłopakiem 28 grudnia bez żadnego zabezpieczenia. Czy jest duża możliwość zajścia w ciążę w tym dniu? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam serdecznie!
Jeżeli Pani cykle zawsze trwają 31 to dni płodne przypadają na 11-20 dzień cyklu. W bieżącym miesiącu przypadały one na 28 grudnia-6 grudnia. W Pani przypadku do zbliżenia doszło w pierwszym dniu cyklu, a zatem ryzyko ciąży niestety istnieje. Kontrolnie może Pani wykonać test ciążowy, jednak nie wcześniej niż 14 dni po zbliżeniu.
Pozdrawiam