Czy mogłam zajść w ciążę w wyniku seksu bez zabezpieczenia?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy możliwe jest ryzyko ciąży w moim przypadku. Ostatnią miesiączkę miałam 7.01.2012. 15.01 doszło do stosunku bez zabezpieczenia oraz doszło do stosunku 21.01 i 22.01. Czyli z tego, co się dowiedziałam tutaj na stronie, okazuje się, były to dni płodne. Dzisiaj minęło 10 dni od tego pierwszego stosunku, zrobiłam test, ale po południu i wyszedł negatywny, ale zmierzyłam temperaturę w pochwie - wynosi 37.3, co oznacza temperatura? Mój cykl trwa ok. 27-28 dni! Czy ten test jest wiarygodny, czy możliwe, że doszło do zapłodnienia nie 15.01, a 21 lub 22.01? Nie wiem, jak mam się nastawić. Jeszcze chce podkreślić, że miałam ból piersi oraz obfity śluz 22.01. Na dzień dzisiejszy nie mam śluzu, więc to była owulacja. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!
Pani dni płodne przypadają na 7-17 dzień cyklu. Oznacza to, że w bieżącym cyklu dni płodne występowały między 13 a 23 stycznia. Oznacza, to że wszystkie zbliżenia miały miejsce w okresie płodnym, a zatem mogły zakończyć się zapłodnieniem.
Wykonany przez Panią test niestety nie może zostać uznany za wiarygodny. Przyjmuje się, iż testy z moczu należy wykonywać nie wcześniej niż 14 dni po zbliżeniu. W pierwszych dniach zawsze zaleca się wykonanie testu z porannej porcji moczu, kiedy jest ona najbardziej stężony. W obecnej sytuacji wskazane jest powtórzenie testu ciążowego za kilka dni.
Pozdrawiam