Czy mogłam zajść w ciążę po niezabezpieczonych stosunkach płciowych?

Witam, mam 24 lata. I mam pytanko: kochałam sie 24 kwietnia, a ukochany został w środku. Miesiączkę dostałam 15 kwietnia. Czy mogę zajść w ciążę? A okres powinnam dostać 12 maja. A 6 maja kochałam się z ukochanym i został w środku. Test ciążowy robiłam 7 maja i wyszedł, że nie jestem w ciąży. W tym samym dniu popołudniu strasznie boli mnie prawy bok na dole, czuję się tak jak bym miała zaraz dostać miesiączkę. I chodzę często do toalety. Czuję się zmęczona. Co to może oznaczać? Pomocy! Proszę.

Witam serdecznie! Przy cyklach 28-dniowych dni płodne przypadają na 8-17 dzień cyklu. W minionym miesiącu były to dni 22 kwietnia-1 maja. Oznacza to, że pierwszy z opisanych stosunków miał miejsce w czasie trwania dni płodnych, a tym samym mógł zakończyć się zapłodnieniem. Z Pani opisu wynika jednak, że wykonała Pani test ciążowy ponad 14 dni po zdarzeniu, a zatem jego wynik można uzyskać za wiarygodny. Ciąża wydaje się być zatem mało prawdopodobna. Opisywane objawy mogą być przejawem osłabienia, infekcji czy po prostu zbliżającej się miesiączki. Pozdrawiam