Czy doszło do implantacji zarodka?

Witam! Mam pytanie dotyczące zagnieżdżenia zarodka. Głównie chodzi o to, że doszło do stosunku 15.01 oraz 21.01 i 22.01. Były to dni płodne. Mój cykl trwa ok. 30-31 dni. Minęło od owulacji ok. 9 dni, a od stosunku 11. Na dzień dzisiejszy czuję się fatalnie. Wczoraj dostałam 37,7 gorączki, miałam dreszcze, było mi zimno lub ciepło, dużo spałam oraz wieczorem 38 stopni. Wzięłam tabletki przeciwgorączkowe. Także pojawiły się mdłości, nic nie jadłam cały dzień, w nocy zwymiotowałam. Dzisiaj nie mam gorączki, czuję się lepiej. Mdłości miałam również dzisiaj, mam lekki ból podbrzusza, zaparcia od wczoraj. W nocy strasznie się pociłam. Nigdy w życiu nie czułam się tak słabo i tak dziwnie. Miałam ból piersi, ale dzisiaj całkowicie przestały boleć, jedynie dużo żył na sutkach.

Chciałabym się dowiedzieć, co oznacza taka gorączka, mdłości oraz co oznacza wysoka temperatura od dłuższego czasu, bo od około tygodnia mierzę w pochwie 37,3 lub 37,4? Słyszałam od paru kobiet, że gorączka może być objawem zagnieżdżenia. Jeszcze dodam, że boli mnie kość ogonowa, krzyż oraz miesiączkę powinnam dostać 6.02 lub 7.02. Proszę o odpowiedź i dziękuję za Państwa czas dla mnie :)

Witam serdecznie!
Jeżeli wspominane stosunki były niezabezpieczone, oczywiści istnieje prawdopodobieństwo, iż doszło do zapłodnienia. Utrzymująca się temperatura po owulacji jest często pierwszym obserwowanym objawem ciąży. Niestety, jeżeli do tej pory nie prowadziła Pani obserwacji cyklu, nie możemy jednoznacznie określić, czy temperatura ta jest wynikiem zagnieżdżenia, infekcji czy może jest Pani średnią temperaturą. Opisywane przez Panią pozostałe objawy są typowe dla ciąży, ale zwykle obserwowane są w późniejszych tygodniach ciąży. Pierwsze objawy zwykle odczuwalne są dopiero 4-6 tygodni po zapłodnieniu. W obecnej sytuacji, jeżeli podejrzewa Pani ciążę, warto wykonać test ciążowy. Należy jednak pamiętać, iż testy z moczu dają wiarygodne wyniki dopiero 14 dni po zbliżeniu. Wcześniej może Pani wykonać jedynie test z krwi.
Pozdrawiam