Ryzyko ciąży po seksie bez zabezpieczenia w 16. dniu cyklu

Prawdopodobieństwo ciąży po seksie bez zabezpieczenia w 16. dniu cyklu Witam, dostałam okres 1 listopada miesiączkuję co 28-29 dni , kochałam się z chłopakiem w 16-17 dniu cyklu bez zabezpieczenia jednak po każdym razie mył się i wypróżniał, jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży? Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam! W przypadku regularnych 28-mio dniowych cykli 16dzien to juz okres po owulacji i ryzyko ciąży jest najprawdopodobniej niskie ale nie można wykluczyć, że faza folikularna sie wydłużyła. Reasumując ciąży nie mozna wykluczyć.