Możliwość ciąży przy regularnym cyklu

Witam Mam regularny cykl 28. Okres dostałam 20.12 a z moim chłopakiem kochałam się 7.01 czy jest możliwość że jestem w ciąży ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ten cykl będzie trwał tak długo jak poprzednie to do zbliżenia doszło w 17 dniu cyklu czyli dniu niepłodnym (już po owulacji). Niestety faza folikularna cyklu może mieć różną długość co oznacza, że nie ma pewności iż tym razem dni płodne nie przypadły nieco później niż w poprzednich cyklach. Prawdopodobieństwo ciąży oceniam na niewielkie, ale nie można jej wykluczyć.