Dlaczego odczuwam ból przeważnie po wewnętrznej stronie kolan?

Mam badanie RM i o co chciałbym zapytać : W obrębie trzonu łękotki przyśrodkowej niewielki zmiany hyperintensywna PD FS - cechy MR uszkodzenia 1/2 stopnia . Nieregularny zarys chrząstki stawowej pokrywającej powierzchnię stawowa boczna rzepki cechy MR chondromalacji 2 stopnia . Odczuwam ból przeważnie po wewnętrznej stronie kolan , zwłaszcza przy wchodzeniu po schodach , drabinie lub powierzchni pod nachyleniem .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy i decyzja o dalszym postępowaniu terapeutyczno diagnostycznym