Badanie MR prawego kolana
Witam, badanie MR prawego kolana, opis : obszar przebudowy przeciążeniowo-degeneracyjnej w podtorebkowej części rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej, nieregularny zarys powierzchni oraz niehomogenna struktura chrząstki stawowej obiążanej powierzchni kłykcia przyśrodkowego kości udowej, ogniska chondropatii głębokiej warstwy chrząstki przedniej powierzchni kłykcia przyśrodkowego kości-obraz chondromalacji II stopnia, poza tym chrząstki stawów UP oraz SRU bez cech chondromalacji.

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zmiany zwyrodnieniowo przeciążeniowe stawu kolanowego, które w zależności od nasilenia objawów klinicznych moga wymagać leczenia zabiegowego (artroskopia) lub fijo- i fizykoterapii.