Dlaczego owłosienie pojawia się na udach i podudziu?

Mam 19 lat i po depilacji laserowej odrosło mi owłosienie, które pojawia się na udach i podudziu. Badania hormonów TSH, FSH, testosteronu, DHEA-SO4 według normy podanej w laboratorium. Ale androstendion wyszedł 7,48 ng/ml w 3 dniu cyklu i badany o 8 rano. Laboratorium podaje że 3,30 jest norma. Czy ten wynik jest bardzo zły i sugeruje dalsze szybkie badania ? Również 17-hydroksyprogesteron w tym samym dniu badania wyszedł 3,35 ng/ml. Laboratorium podaje norme w fazie folikularnej 0,2-1,3.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna jest diagnostyka . Proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa