Dlaczego po ekstrakcji zęba ciągle sączy się krew?

Jestem 24h po ekstrakcji szóstki i krew ciągle sie sączy. Każda wypluwana slina ma w sobie krew. Mam chorobę niedokrwienna serca i biore cyklicznie accord. W dzien zabiegu nie bralem i dzien po tez nie. Czy to normalne by 24h po zabiegu ciągle byl a taka sytuacja?
MĘŻCZYZNA, 45 LAT 4 miesiące temu

Właściwości czynne Accard utrzymują się przez kilka dni dlatego powinno się go odstawić wcześniej przed ekstrakcją po ustaleniach z lekarzem prowadzącym. W takiej sytuacji rana po usuniętym zębie powinna zostać zaszyta. Proszę udać się na kontrolę do stomatologa aby ocenił sytuację i zdecydował czy po takim czasie będzie szycie czy pozostawione do obserwacji bo krwawienie już ustaje.