Dlaczego podczas karmienia piersią miesiączki są bardzo nieregularne?

dzień dobry, jestem kobietą mam 28 lat. od 2.5 roku karmie dziecko piersią. miesiączki mam bardzo nieregularne. przerwy pomiędzy nimi były następujące 42 dni 46 dni 56 dni 58 dni. teraz mija 67 dzień a ja dalej nie mam okresu. co to może oznaczac?

Witam Panią
Co prawda zajmuję się głównie wazektomią, męską antykoncepcją.
Odpowiem na Pani pytanie:
prawdopodobnie zaczęła Pani juz na nowo jajeczkować a jednocześnie karmienie powoduje podwyższony poziom prolaktyny. Ona zakłóca regularność miesiączek.
Pozdrawiam
Robert Kulik