Dlaczego pojawiają się nowe krosty podczas leczenia świerzbu?

Witam. Stwierdzono u mnie swierzb. Zastosowalam wedlug polecen lekarza i ulotki infektoscab. A dzien pozniej zaczelam tez uzywac novoscabin jutro koncze juz 5dniowa kuracje novoscabin. Jednak wyskakuja mi nowe krosty czy to normalne? Krosty prawie nie swedza. Dodam ze wszystko piore w 95° prasuje i uzywam codziennie nowej poscieli recznika oraz ubran.Jak byc pewnym ze swierzb juz sie nie rozprzestrzenia i zginal. Bo wysypka ponoc moze trwac nawet jak jest wyleczony.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena wysypki przez lekarza i określenie czy tak moze być czy konieczne dalsze leczenie