Dlaczego puchnie mi brzuch?

mam pytanie , mianowicie ; od czego mam tak powiększony brzuch ? rano gdy wstane jest w miare płaski < zawsze był płaski , jestem szczupła osoba > a gdy cos zjem robi się większy i pojawia się uczucie balona w brzuchu , czasem boli mnie tez żołądek . gdy stoje brzuch jest twardy a gdy siedze robia się trzy okropne zwały . od czego tak ? . czy to może być ciaza ? robiłam 4 testy - wszystkie wynik negatywny . proszę o rade .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane informacje wskazują, że bez wątpienia nie jest Pani w ciąży. A propos uczucia powiększania się brzucha to najprawdopodobniej jest to wynik wzdęcia. Przede wszystkim proszę spróbować zmodyfikować dietę i unikać pokarmów ciężkostrawnych, wzdymających. Jeśli to nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, proszę skonsultować się z lekarzem.