Dlaczego ręka po szyciu jest zimna?

Moj chlopak ma.zwszyta reke.raczej nagarstek i kciuk ale od 1 tygodnia ma.czasami zimna reke ale moze zginac kciuk i reke ale reka jeszcze napuchnieta jest ale nie boli go wogole

Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Takie objawy mogą sugerować jakieś zaburzenia ukrwienia, być może stan zapalny. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.