Dlaczego swędzą mnie dłonie od wewnętrznej strony?

Od paru miesięcy co parę dni zdarza się że swędzą mnie dlonie od wewnetrznej dolnej części. Zaczyna się to tylko wieczorem co parę dni i nigdy w życiu nie miałam nic takiego. Nie mam absolutnie żadnych zmian skórnych ani zaczerwienienia. Co to może być ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.