Dlaczego tak boli mnie głowa?

Witam,
chciałam zapytać, co może mi być? Mam ciężkie bóle głowy, aż tak, że bywa mi niedobrze. Tak dzieje się od około 2 lat i nasila się ten ból. Mam 24 lata i dwie córki, jedna ma 6 lat druga trzy.
Chciałabym wiedzieć z jakim lekarzem mogę się skontaktować lub co mi jest, czym wywołane są te bóle głowy?
Czekam na jakąkolwiek pomoc.

Witam serdecznie,

Powinna Pani udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu m.in. jak długo trwa ból, co go wywołuje, po czym ustępuje, czy towarzyszą mu inne objawy. Być może to pozwoli na postawienie rozpoznania. Lekarz pierwszego kontaktu zadecyduje czy istnieje konieczność konsultacji neurologicznej.

Pozdrawiam