Dlaczego tak często robi mi się gorąco?

Często robi mi się bardzo gorąco, szczególnie na twarzy i jest ona czerwona. Nawet przy niewielkim wysiłku. Czuję też czasem jak krew mi pulsuje. Jak można się tego pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnych badaniach będzie można cos więcej powiedzieć.