Dlaczego wciąż nie mam miesiączki po porodzie?

Witam. Urodziłam dziecko 8.10.17 do marca 2018 karmilam piersią i równocześnie brałam tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących. Od kwietnia biorę tabletki axia. W maju miałam tylko 1 okres. Do tej pory przyjmuje cały czas te tabletki i okresu jak nie było tak nie ma. Czuję się przy tych tabl b.dobrze lecz martwi mnie dlaczego nie mam miesiaczki.

Podczas stosowania antykoncepcji nie ma miesiączki, a krwawienie z odstawienia nie musi sie pojawiać.Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.