Dlaczego widzę podwójnie po laserowej korekcji wzroku?

Jestem tydzień po laserowej korekcji wzroku metodą ebk i zauważyłam że widzenie z bliska jest rozmazane,lewe oko trochę jakby zamglone i patrząc na elektroniczny zegar godzinę widzę podwójnie.. na normalnym jest ok . Wizyta była 3dni temu,kolejna w poniedziałek oko goi się prawidłowo. W czym problem?

Witam
To jeszcze etap gojenia. Takie objawy są możliwe i nie muszą oznaczać nic złego. Generalnie zawsze jak dzieje się coś niepokojącego należy udać się na dodatkową kontrolę do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam