Długie, uciążliwe bóle pleców i bioder
Odczuwam bóle w okolicu stawów bioder, pleców na tej wysokości a także lekkie bóle ud w górnej ich części..jako że stawy bolą najbardziej miałam rtg stawów - w porządku, badania na reumatyzm i zapalenie- w porządku..lekarz przepisał milgammę (biore tydzien) ale ból nie przechodzi tylko nasila się..nie wiem co robic..ortopeda patrzy na mnie jak na chipohondryka a mnie nwet po spoczynku bolą stawy (plecy mniej)

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli stosowane leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną konsultację ortopedyczną.