Długotrwały katar u małego dziecka

Moje dziecko ma katar juz od miesiaca i daje wode morska rano i wieczorem i nic niewylatuje z tego noska niewiem co robic i w nocy mi sie budzi bo ma zatkany nosek.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany katar najpewniej jest wynikiem infekcji błony śluzowej nosa. Jeśli jednak woda morska nie jest skuteczna być może konieczne jest zastosowanie bardziej specjalistycznych preparatów. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem pediatrą, który zaleci właściwe leki.