Długotrwały świąd nóg a możliwe przyczyny

Witam od jakiegoś czasu wieczorem swędzą mnie nogi,jest to uciążliwe.Jaka to może być przyczyna? Myślałam ze od golenia ale jak nie golę też swędzą zaznaczam ze swędzą mnie tylko nogi.

Aleksander Ropielewski

Bez wykonania badań dodatkowych (morfologia krwi i jonogram) nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Przyczyny najczęściej spotykane to alergia, zaburzenia ukrwienia, neuropatie.