Dni płodne a współżycie bez zabezpieczenia

Witam, kochałam się z moim facetem na początku w gumce, ale później spadła i robiliśmy to bez, bardzo krótko, nie było wytrysku i wg naszej rozmowy do wytrysku jeszcze mu sporo brakowało, wg kalendarzyka był to mój 1 dzień płodny(od ostatniej miesiączki minęło 4 dni, a mam zawsze co 28dni), pytanie czy mogę spodziewać się tzn. "wpadki", czy to jest nie realne? Będę wdzięczna za wyczerpującą odp w tym temacie...

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży ale jest ona bardzo mało prawdopodobna. Brak wytrysku jak i wczesny etap cyklu miesiączkowego przemawiają tu przeciw zapłodnieniu.