Współżycie w dni płodne a ryzyko ciąży pomimo negatywnego testu ciążowego i wystąpienia okresu

Czy mogę być w ciąży? Współżyłam z chłopakiem, mając dni płodne. Czy mogę być w ciąży jeśli test z moczu po tygodniu od zapłodnienia był negatywny, w pierwszym dniu miesiączki również był negatywny, a wieczorem dostałam okres?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wykonane przez Panią badania oraz fakt, że pojawiło się krwawienie miesiączkowe przemawiają przeciw rozpoznaniu ciąży.