Do jakiego lekarza możemy się udać w przypadku asymetrii twarzy u córki?

Dzień dobry! Jesteśmy z Ukrainą. W naszej córki (2 lata 10 mies.) wyraźna asymetria twarzy. Proszę zaproponować który specjalista mogę się skontaktować w danej instytucji o poradę. Dziękuję

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam
Z dzieckiem w tym wieku może się Pani udać przede wszystkim z chirurga dziecięcego lub chirurga szczękowo-twarzowego. Proszę pamiętać, że asymetria w obrębie twarzy może się zniwelować podczas wzrastania i dalszego rozwoju dziecka