Do kogo udać się z włókniakiem?

Dzień dobry!Lekarz dermatolog stwierdził na dolnej wardze włókniaka,kazał mi się umówić do chirurga,ale chirurg stwierdził,że włókniaki w jamie ustnej usuwa laryngolog,który ma do tego odpowiednie narzędzia.Nie wiem do kogo się udać i od kogo powinnam wziąć skierowanie?Od chirurga czy lekarza rodzinnego?Z góry dziękuję za odpowiedź!Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się do laryngologa. Nie ma znaczenia czy skierowanie wystawi chirurg czy lekarz rodzinny.