Doczesna z wylewami krwi i fragmenty niedojrzałego łożyska ze zmianami wstecznymi
Witam, jestem po poronieniu samoistnym w 12 tyg ciąży, nastąpiło to po badaniu USG jak dowiedziałam się że płód obumarł w 9 tyg ciąży, proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego " Doczesna z wylewami krwi i fragmenty niedojrzałego łożyska ze zmianami wstecznymi" wizytę u swojego lekarza mam w czerwcu a nie wiem co dokładnie oznacza ten wynik. Dziękuję

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Wynik jest typowy dla poronienia.
Pozdrawiam.