Dodatni współczynnik przesiewowego antykoagulantu toczniowego

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jaki może być powód dodatniego współczynnika przesiewowego antykoagulantu toczniowego? Antytrombina III (AT III) i Białko C wyszło nieprawidłowe ale robiąc badania nie wiedziałam że jestem w ciąży pozamacicznej więc lekarz który oglądał wyniki stwierdził że to ciąża wpłynęła na wyniki. Dodam że Biało S, D-dimery,APTT,Ferrytyna,Homocysteina,P.ciała przeciw B2GP1 (beta 2 glikoproteinie 1),P.ciała przeciw kardiolipinie (IgM i IgG),PT (INR,Quick) Wszystkie w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badania i wtedy będzie odniesienie co do ciąży.