Dodatni wynik testu wysiłkowego

witam czy dodatni wynik testu wysiłkowego przerwane na limit tętna 87%HRmax czas 5min.17sek obniżenie st o ok 0,15 ponad 3 min krew w normach,podejrzenie chor.wieńcowej,napadowy częstoskurcz zatokowy,hyperlipidemiamieszana,zespół lęku napadowego HDL-62,LDL-156 wizyta z dusznościami na ratunkowym w toruniu diaggoza wyniki krwi nie wykazują nic złegobrak podstaw na oddział opis Somatyzacja postać ciężka .Czy taka nerwica może dać wynik dodatni testu wysiłkowego itylko sugerować możliwość wieńcówki

Witam,
powinni moim zdaniem uspokoić Pana lekami psychiatrycznymi.Jezeli więc nadal czuje się Pan żle,prosze to zgłosić swojemu lekarzowi rodzinnemu z sugestią,by skierował Pana na psychoterapię lub do psychologa w poradni .
Pozdrawiam ciepło.