Dolegliwości związane z menopauzą u żony

dzien dobry Jak dlugo trws okres. menopauza u mojej zony 53 lata ,ma czeste wybuchy zlosci,, nie przespane noce, stracila ok 10 k. ma regularne problemy ze zdrowiem typu zmeczenia przeziebieni , itp pozdrawiam zbigniew

Lek. Tomasz Budlewski

Może ten stan trwać różnie długo. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.