Dolna granica normy ścian szyjki macicy a 5. tydzień ciąży

witam mam 26 lat jestem w piątym tyg ciąży od 6 miesiecy leczono mnie na przekwit z powodu hormonow w dolnej granicy normy sciana szyyjki macicy wynosi 2 mm czy uda mi siędonosic tę ciążekażdy lekarz odpowiada wymijająco miejmy nadzieję lub zobaczymy proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie - dlatego też lekarze mówią prawdę, co wg Pani opinii jest odpowiedzią wymijającą. W takiej sytuacji trudno cokolwiek przewidzieć - warto jednak mieć nadzieję.