Doskwierające bóle kolan po wstaniu

Witam, jestem młodą osobą, której doskwiera ból kolan (obu jednocześnie), szczególnie o poranku tuż po wstaniu. Nie mam gorączki ani zaczerwienionej skóry w miejscach bólu, kolana nie są zesztywniałe. Nie boli mnie też kręgosłup. Ból kolan wystepuje głównie, gdy są zgięte (np. podczas siedzenia). Czasami też, gdy np. ukucnę, słyszę i czuję, jak kolano "strzela". Mam 24lata, robiłam rozległe badania krwi i wszystko było w normie.

Badania krwi nie mają znaczenia, to problem w stawie rzepkowo udowym. Wskazany rower, kontrola wagi , ewentualnie suplementy diety o działaniu chondroprotekcyjnym