Dotrzonowa przepuklina krążka Th5-Th6 poprzez uszkodzoną blaszkę graniczną górną trzonu th6

Witam. Mam 25 lat i ponad rok temu uczestniczyłem w wypadku komunikacyjnym. Wstępne badania nie wykazały zmian, jednak cały czas uskarżałem się na ból pleców. Po wykonaniu MR stwierdzono:"... dotrzonową przepuklinę krążka Th5-Th6 poprzez uszkodzoną blaszkę graniczną górną trzonu th6...". Neurochirurg z AM GDA stwierdził, iż leczenie może być bardziej inwazyjne w skutkach. Ból w plecach nie ustępuje, a nawet pojawia się też w innych miejscach. Czy na pewno nie można tego wyleczyć? pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Proszę raz jeszcze zgłosić się do neurochirurga. Moze być potrzebne ponowne wykonanie badania obrazowego i operacja.