Dreszcze, sine paznokcie i usta przy kamicy wewnątrzwątrobowej

,kamica wewnątrzwątrobowa .Oper. zesp. przewod. jelitowe z wycię. zewnątrzwątr. dróg żół.Co 4-5 dni mam ogromne ataki bólu .Ból trwa kilkadziesiąt sekund natomiast potem pojawiają się dreszcze,sine paznokcie i usta i jest mi bardzo zimno.Trwają te dreszcze ok 2 godzn.Bolą mnie później stawy i mięśnie .Jestem wyłączona na 12 godz.Wykonywałam badania k:rezonans 2xkomputer 2USG chyba ze 4Chirurdzy rozkładają ręce mówią, że jest ok.wczoraj wyk kolonoskopie też jest ok.A boleści są nadal.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Przeprowadzana diagnostyka ma na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości.