Drętwienie brzucha po cesarskim cięciu

9 lat temu urodzilam syna przez cesarskie ciecie do tej pory mam dretwy kawalek brzucha ponizej pepka z 7 8 centymetrow czy to juz tak zostnie i czy to znaczy ze zle przeprowadzono ciecie i mam przeciete nerwy? moje kolezanki maja normalne brzuchy po cesarkach

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek zabiegu mogło dojść do zaburzeń unerwienia skóry. Be znajomości pełnego obrazu klinicznego nie można wypowiadać się na temat prawidłowości wykonania zabiegu.