Zaczerwienione zgrubienie po cesarskim cięciu

Witam. 14 miesiecy temu urodzilam syna przez ciecie cesarskie. Od 3 dni na bliznie powstaje zaczerwienione zgrubienie, ktore jest dosc uciazliwe i boli. Nie wiem czy to ma jakis zwiazek, z moim problemem, ale przed i po miesiaczce pojawia sie brazowy sluz, oraz bol podczas stosunku. Prosze o jakas rade, nie wiem czy to moze byc cos powaznego. Pozdrawiam, Sandra.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Być może jest to endometrioza. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.