Drętwienie i bolesność stóp po urodzeniu dwójki dzieci

Witam serdecznie. Odczuwam prawie stale bol stop. Szczegolnie, kiedy posiedze chwile i wstaje. Kiedy chodze bol ustepuje. Pojawilo sie to jakies 4 miesiace po urodzeniu blizniat. Dodatkowo mam zdretwiale palce u obu nog 2 i 3 liczac od duzego palca. Nie jest to problem neurologiczny bylam u lekarza i wszystkie sprawdzone odruchy sa w porzadku

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponowałabym wykonać USG doppler kończyn dolnych i udać się do chirurga naczyniowego.
Pozdrawiam