Bóle stóp podczas długotrwałego stania

Witam mam problem ze stopami od dlugiego czasu (2 lat) około. Podczas stania pow 30 min strasznie bolą mnie stopy , musze usiąść, nie puchną, nie mam mrowienia . Gdy nogi są zmarzniete stając na pięte odruchowo z bólu podskakuje ze musze chodzic na palcach, głównie ból pięt i kosci tej ktora jest razem z palcami, bylem u ortopedy robil rtg stóp wszystko ok, nie wie co jest przyczyna, zimą chodze w adidasach moze przeziębienie? gdy posiedze jakis czas znowu moge stac ale po 30 min znowu stopy bol

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe. Wskazana jest wizyta u lekarza. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.