Bóle stóp podczas długotrwałego stania
Witam mam problem ze stopami od dlugiego czasu (2 lat) około. Podczas stania pow 30 min strasznie bolą mnie stopy , musze usiąść, nie puchną, nie mam mrowienia . Gdy nogi są zmarzniete stając na pięte odruchowo z bólu podskakuje ze musze chodzic na palcach, głównie ból pięt i kosci tej ktora jest razem z palcami, bylem u ortopedy robil rtg stóp wszystko ok, nie wie co jest przyczyna, zimą chodze w adidasach moze przeziębienie? gdy posiedze jakis czas znowu moge stac ale po 30 min znowu stopy bol

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe. Wskazana jest wizyta u lekarza. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.