Drętwienie kończyn, wypadanie włosów i choroba Hashimoto a problemy psychiczne

choroba Hashimoto, drętwienia kończyn, wypadanie włosów, problemy psychiczne. Jak z tym walczyć?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymienione przez Panią problemy wymagają dokładnej diagnostyki i/lub leczenia, tj.: - choroba Hashimoto - regularna ocena poziomu TSH, hormonów tarczycy oraz kontrola endokrynologiczna pozwoli na kontrolę schorzenia i prawidłowe hormonalne leczenie substytucyjne. - drętwienia kończyn - proszę wykonać podstawowe badania, w tym przede wszystkim elektrolity, w przypadku prawidłowych wyników sugeruję diagnostykę obrazową kręgosłupa. - wypadanie włosów - objaw ten może mieć bardzo wiele przyczyn, w tym może mieć związek z chorobą Hashimoto, dla pewności sugerowałabym jednak konsultację dermatologiczną. - problemy psychiczne - ten problem wymaga diagnostyki i leczenia pod okiem specjalisty psychiatry - proszę zatem udać się na konsultację.

Proszę pamiętać, że przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl