Drętwienie lewej dłoni oraz obrzęk lewego nadgarstka po przebytym zawale - co to może być?

Witam, tata lat 64 drętwienie lewej dłoni, głównie w nocy oraz obrzęk lewego nadgarstka, ból nasila się z każdym dniem. Tata jest 3 miesiące po zawale i wszczepionych stentach, kardiolog stwierdził bez badań, ze to nie problem kardiologiczny i trzeba udać się do neurologa, co może być przyczyną tych objawów?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne