Drętwienie nogi po kopnięciu w pachwinę

Około roku temu podczas meczu zostałem mocno kopnięty w okolicy biodra,pachwiny,miejsce to opuchło lecz po dwóch tygodniach wszystko zeszło. Niestety od tamtego czasu szczególnie kiedy leżę na uderzonej lewej stronie drętwieje mi noga, dodatkowo stopa jest ciągle zimna prawie w ogóle się nie grzeje, w żyle ktora przebiega przez pachwinę wyczuwalna jest kulka niecały centymetr. W udzie z boku lekkie uwypuklenie. Proszę o informację co się dzieje z moją noga

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

Powinien Pan wykonać USG aby sprawdzić drożność naczyń i wykluczyć ewentualne uszkodzenia. Jeśli badanie wyjdzie prawidłowo to polecam kontakt z fizjoterapeutą, który wdroży terapię.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki