Drętwienie rąk i bóle stawów rąk

Od jakiegoś czasu mam problem z rękami. Po przebudzeniu mam je strasznie zdretwiale, nie moge dłoni zacisnąć w pięść. Bolą mnie dłonie szczególnie w nadgarstku ale także w kosteczkach i w przestrzeniach między nimi. Odczuwam także bardzo mocny ból łokcia., jakby ciągle przeplywal w nim prąd. Mam rano problem ukroic chleb czy przytrzymać chwilę telefon przy uchu. W ciągu dnia ból troszkę słabnie, ale dalej jest to dość uciążliwe. Proszę o radę co to może być i do jakiego lekarza się zwrócić

Witam,
być może podczas snu pozycja w jakiej Pani śpi powoduje ucisk nerwów kończyny górnej.
Jednak zalecałabym wizytę i konsultację neurologiczną celem wyjaśnienia dolegliwości.

Pozdrawiam