Drętwienie ręki podczas snu

Od kilku dni drętwieje mi prawa ręka,dzieje sie to podczas snu w nocy i czasem w ciągu dnia kiedy np. mam zgiętą rękę w łokciu przez krótki czas.Wczoraj na dodatek zaczął mnie boleć mostek,myślalem że to coś od serca i wylądowałem w szpitalu.Zrobiono mi EKG i dwa razy pobrano krew do badań i zmierzono ciśnienie. EKG wyszło dobre, badanie krwi też w porządku a ciśnienie 110x70 trochę niższe niż zwykle bo z reguły miałem 130x89.Co to może być przyczyną ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zespołem cieśni nadgarstka. Nie można wykluczyć innej patologii unerwienia w obrębie ręki. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.