Drobne, lite, zwapniałe guzki w piersiach a etiologia

Mam lat 51 w piersi lewej na granicy kw órnych około 4-5 cnm od otoczki widoczny jest drobny lity zwapniały guzek o śr max dom 4,7mm poza tym w piersi lewej na godz 2-giej obwodowo na godz 4-tej obwodowo na godz 6-tej i na godz 11-tej widoczne są drobne hypoechogenne zmiany największa o śr 6,9 mm (godz 2-ga ) do różnicowania pomiędzy zmianami litymi typu FA a gęstymi torbielami.Poj.drobne torbielki w obu piersiach. Proszę dokładnie wyjaśnić co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie łagodnych zmian w obrębie piersi. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.