Drżenie głowy i drętwienie rąk a wynik MRI

Z problemem drżenia głowy i rąk oraz cierpnięcie. Na badaniu głowy MR wykonane w sekwencjach T1 i T2 -zależnych. Stwierdza się znaczną hipoplazję tętnicy podstawnej z szerokim naczyniem łączącym jej szczyt z lewą ICA-wariant rozwojowy (a. trigeminalis). Poza tym niedrożności ani wady naczyniowej w obrębie tętnic koła Willisa nie stwierdza się. Mam pytanie: czy to cos poważnego i może spowodować wylew? Jak leczyć? Czy operacyjnie ? Wizyte u neurologa mam za 3 tyg. -czy muszę załatwić wcześniej ?

Obraz MRI wskazuje na odmiane rozwojową anatomiczną, która występuje niezbyt często, bez niepokojących patologii
Raczej bez związku z drżeniem rąk i głowy; pewnie drżenie samoistne. Czy ktoś w Rodzinie ma podobne drżenie?

MR wykonane w sekwencjach T1 i T2 -zależnych.
Stwierdza się znaczną hipoplazję tętnicy podstawnej z szerokim naczyniem łączącym jej szczyt z lewą ICA-wariant rozwojowy (a. trigeminalis).
Poza tym niedrożności ani wady naczyniowej w obrębie tętnic koła Willisa nie stwierdza się