Duszący kaszel i wymioty u dziecka

Od miesiąca miała kaszel zwalczalismy go różnego rodzaju syropami nic nie pomagało w środę zaczęły się wymioty w nocy spowodowane kaszlem w czwartek rano obudziła się z czerwonym zapuchnietym i zaropialym oczkiem a wieczorem dostała temperatury 39 stopni kaszel jest duszacy i szczekajacy w piątek rano pojechaliśmy do lekarza pierwszego kontaktu i stwierdził sitowie

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.