Duszenie i zaburzenia oddychania przy niedoczynności tarczycy
Witam mam na imię magda i mam 28 lat i od jakiś miesięcy zmagań się z dziwnymi obawiam mam niedoczynosc tarczycy i od pewnego czasu zmagań się z dziwnym duszenie jakby ktoś mnie poruszał i mam takie dziwne myśli ze raza się ze mną coś stanie ze mnie udusić albo coś gorszego byłam na usg gardla i wszystko osg

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
proszę wykonać pełny profil tarczycowy - wyniki badań podpowiedzą czy wszystko z tarczycą jest w porządku.
Pozdrawiam