Duszności, kaszel, chrypa a wydzielina z płuc
Witam, od około dwóch miesięcy dokucza mi silny kaszel, połączony z trudnością w nabieraniu powietrza, uczuciem duszności, oporem przy wdechu, bólem odczuwanym po lewej stronie szyi, promieniującym do ucha, oka, lewego barku. Odkrztuszam gęstą wydzielinę, grudkowatą, która wydobywa się tylko z tej jednej, lewej strony. Pojawiła się silna chrypa, która nie ustępuje od ponad miesiąca. Przy każdym wdechu czuję ucisk w klatce piersiowej. Rtg płuc, ekg, echo serca w normie.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję konsultację laryngologiczną.
Pozdrawiam.