Duszności po zabiegu in vitro

Witam,jestem po zabiegu in vitro. Dziś jest 10 dzień po transferze, będąc dziś na zajęciach dostałam duszności i nagłego uderzenia ciepła, najpierw cała zbladłam, nastepnie zrobiłam się aż bordowa na twarzy, czego może być to przyczyną? Asia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zmian hormonalnych związanych z zabiegiem in vitro i stosowanym w związku z tym leczeniem. Jeśli objawy się powtórzą lub nasilą, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.